Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

6 Kasım 2017 Pazartesi

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı29,90 TL

Kendi el yazısıyla boşlukları doldurup, sevdiğiniz kişiye bir kitap dolusu mutluluk hediye etmeye ne dersiniz? Sevdiğiniz kişinin; En sevdiğiniz özelliği ne, Sizi güldüren davranışları neler, Eğer bir Nobel alsaydı hangi konuda alırdı, O olmasaydı hayat nasıl olurdu, Hangi konuda ondan delisi yok ve daha bir sürü soru içeren kitapta bunun gibi seksenin üzerinde güzel illustrasyonlar ve fotoğraflarla bezenmiş sorular, işaretleyeceğiniz türden içinizi ısıtacak aynı zamanda gülümsetecek cevaplar var. Siz sadece boşlukları doldurun, ona özel bir kitap oluşturun, hediye edin ve sevdiğiiz kişinin kalbinde bir gülümseme yaratın. Sevgiyle kullanın. Bir bayana alınabilecek hediyeler arasından en romantik seçenek olan Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı Hediye  sizi bekliyor!

Sevgilime sevgililer günü sürprizi yapmak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı ve son derece romantik bir hediye seçeneği olan Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı, sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecektir. Sevgililer günü haricinde sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla alınabilecek anlamlı bir hediyedir. Onun hakkında sevdiğiniz ne varsa baskılatarak kişiye özel olarak hazırlatacağınız bu romantik kitap ile sevgiliyi ne kadar çok sevdiğinizi en içten şekilde ona göstereceksiniz. Sevgilimi çok seviyorum diyenlerin hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebileceği harika bir armağandır.

Oldukça romantik bir kitap olan bu ürünü kız arkadaşına hediye almak isteyen herkes daha fazla beklemeden bu kitabı sipariş etmeli! Kız arkadaşla aranıza romantik bir hava katmaya asla hayır diyemeyeceksiniz. Onun çok beğeneceği ve okudukça sizi düşüneceği sıradışı bir hediye seçeneğidir. Bütün bunların yanı sıra aynı zamanda arkadaşa en güzel hediye seçeneklerinden birisi olan bu kitabı en sevdiğiniz kız kankaya armağan edebilirsiniz. Hediyeyi çok beğenecek olan arkadaşınızla aranızdaki samimiyet daha da artacaktır. Bu özel hediyeyi sevgililer günü için de alabileceğiniz gibi yıldönümü hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz. Böylelikle sevgiliyle aranızdaki aşkı yeniden alevlendirecek ve sorunsuz bir ilişkinin temellerini atacaksınız. Sevgiliye ya da kadın arkadaşa içtenlikle armağan edebileceğiniz anlamlı ve son derece romantik bir hediye olacaktır. Kızların asla hayır diyemeyeceği özel bir hediye seçeneği olan Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı, hediye sahibinin karakterine özel olarak hazırlanarak hediye sahibini oldukça mutlu edecek ve kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde kız arkadaşa armağan edebileceğiniz gibi sevgililer günü ya da yıl dönümü gibi romantik günler için de sevgiliye özel olarak sipariş edebilirsiniz.

Eğer siz de isme özel hediye almak istiyorsanız sevgiliye özel olarak Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Hediye  özel tasarım ürünü olan bu kitabı sevgiliniz çok beğenecektir. Gönül rahatlığıyla alabileceğiniz nadide hediye seçeneklerinden birisi olan bu kitap, sevgiliye alınabilecek en romantik hediye olacaktır. Öyleyse daha fazla beklemeden sevgilimi mutlu etmek istiyorum diyenlerin Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı Hediye Fabrikası'ndan sipariş etmelerini öneriyoruz. Sevgiliye yapılacak sürprizlerden en güzeli olan Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı ile onunla aranızdaki aşkı daha önce hiç olmadığı kadar güçlendireceksiniz. Sevgili haricinde kız arkadaşa da alınabilecek bu kitap ile onunla aranızdaki samimiyet bağını artıracak ve arkadaşlık bağınızı kuvvetlendireceksiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan duygusal ve son derece anlamlı bir hediyedir. O halde hemen bu özel ürünü sipariş ederek sevdikleri şaşırtabilir ve oldukça sevindirebilirsiniz. En özel hediyeler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı Satın Almdan Önce Bilmeniz Gerekenler:
Sayfa Sayısı: 96
Teknik Özellikleri: 160mm x120mm
Kapak: Sert Kapak
Kağıt Özellikleri: 120 gr Mat Kuşe
Renkli baskı.