Web Tarayıcı Uzerinden Oynananabilen En Iyı 10 Oyun... - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

8 Kasım 2017 Çarşamba

Web Tarayıcı Uzerinden Oynananabilen En Iyı 10 Oyun...


>>Hardiskinizin boyutu düşük mü ? Bilgisayara oyun yükleyip oynayamıyormusunuz ?O zaman doğru yerdesiniz bugün web tarayıcı (google chrome, opera, mozilla firefox) gibi tarayıcılar üzerinden direk oynanabilen 2017 yılının en iyi 10 browser oyununu tanıtacağız..Başlıyoruz..
# 10 Travian: Legends
 

Travian'da, küçük bir yerleşimle başlıyorsunuz, bu küçük kasabadan zamanla imparatorluğun bir imparatorluğundan büyüyeceksiniz. Üç farklı kavim, Romalılar, Cermenler veya Galyalılardan birisi olarak oynuyorsunuz.Amacınız bir Wonder'i(Dünya Harikasını) yaratmak ve bunu gerçekleştirmek için diğer oyuncularla rekabet edecek, ticaret yapacak ve savaşacaksınız. Dünya harikasını kuran ilk birlik oyunu kazanır ve server (sunucu) sona erer.Yani sonu olan bi online oyundur.

# 9 Conflict of Nations
 

Conflict of Nations ,gerçek dünyada ulusunuzu kontrol etmeye ve topraklarınızı genişletmeye çalıştğınız modern bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.Oyundaki savaş sistemi tamamen bulunduğunuz zamana göre dizayn edilmiştir.

# 8 Tribal Wars 2
 

Tribal Wars 2, orta çağ zamanlarında geçen bir çevrim içi oyundur. Her oyuncu - büyüyüp şöhret ve güç getirebilecek - küçük bir köyü kontrol eder. Önderliğiniz sayesinde köyünüz büyüyecek ve zenginleşecektir.Fakat, büyüyecek olan sadece köyünüz değildir. Etrafınızdaki her oyuncu aynı hedefe sahiptir: En büyük imparatorluk olmak. İstihdam ettiğiniz ordularınızla, düşmanlarınızın köylerini yağmalayıp talan ederek düşmanlarınızı geçmelisiniz.

 # 7 DarkOrbit Reloaded
 

DarkOrbit,  bir uzay-aksiyon oyunudur.Oyunda size üç gezegenden birini seçme hakkı verir. Bunlar Dünya(EIC), Venüs(VRU) ve Mars(MMO)'tır. Üç gezegenden birini seçip oyuna başlarsınız. Tutorial bölümü ile oyun anlatılır. Tutorial'ı bitirdiğinizde, oyunun multiplayer bölümüne geçersiniz. Seçtiğiniz gezegenin ana haritasından başlarsınız. Oyunda onlarca türden uzaylı ve uzay gemisi olarak NPC'ler belirlenmiştir. Onları patlattığınızda (veya öldürdüğünüzde) size onların gücüne, darbe puanına göre; şeref puanı, tecrübe puanı, Credits ve Uridium verir. Oyundaki para birimleri Credits ve Uridium'dur. Uridium, oyunda gerçek para karşılığı satın alınabilir. Oyunda lazerler, kalkanlar, jeneratörler, tamir robotları, CPU'lar, PET adı verilen yardımcı robotunuz vb. şeyler sizin ekipmanınızdır. Bunları sizin var olan geminizin içine dizersiniz ve savaşırsınız.

# 6 Forge of Empires
 

Forge of Empires, iyi bir online strateji oyunu demektir. Yerleşimini İ.Ö. 5000 yılında, taş devrinde, elinde birkaç çadırdan fazlası olmadan kuran bir kabile reisi olarak görevin, bu tarayıcı tabanlı imparatorluk oyununda online strateji oyunu becerilerini göstermek ve tarihi çağlar boyunca şehrini geliştirmektir. Saygın bir hükümdar olduğunu kanıtla ve hükümdarlığını zafere taşı. Forge of Empires’ta ilk yerleşimini kurarak en iyi imparatorluk kurma oyununa hemen katıl!

# 5 Farmerama
 

Farmerama'da hemen ilk başta güzel bir çiftlik evin, ambarın, yelken değirmenin, su tankın ve gübre yığının olur... fakat en büyük sermayen arazilerindir.Boş duran bu çayırı çiçek bahçesine, meyva bahçesine ve iyi bakımlı tarlalara çevirebilecek misin? Ve üstüne üstelik bir de hayvancılık yapacak mısın?Köy hayatının tadı işte böyle çıkarılır! Farmerama çiftlik oyununda toprakları işleyip ek, biç, gübrele, hasat et, hayvancılık yapıp ticarete başla! Online çiftçilerin kralı ol! Çiftlikte hayat çok renkli. Birçok bitki, hayvan burada seni bekliyor. Arkadaşlarınla sohbet et ve bahçeni ziyaretçilere aç!

# 4 Drakensang Online
 

Eğlenceli oyun mekanikleri, insanı saran hikayesi ve RYO’na özgü özellikleriyle son derece sağlam bir atılım. 2017 yılını geride bırakırken Drakensang oyuncuları da katlanarak artmaya devam ediyor. Hem browser üzerinden, hem de masaüstünden kendinize en uygun sunucuyu seçerek maceranıza başlayabileceğiniz Drakensang Online, alışması kolay, geçmişteki benzer hack’n Slash oyunlarına yakın yapısıyla, alışması ve öğrenmesi oldukça kolay bir MMORPG.

# 3 Elvenar
 

Elvenar, tarayıcı tabanlı ve oynaması ücretsiz bir oyun olup, gelişmiş bir şehir kurabileceğiniz ve keşfedilmeyi bekleyen gizemlerle dolu, büyülü bir dünyadır.En güzel şehri kurmaya çalışırken aynı zamanda mümkün olan en verimli ekonomik sistemi oluşturmaya çalışın! Elvenar’da, üretkenliğini artırmak ve görünüşünü güzelleştirmek adına neredeyse tüm yapıları geliştirebilirsin.Kadim atalarının bilgilerine erişmek ve yeni teknolojileri keşfetmek için engin dünya haritasını keşfet. Üretimini artıracak kalıntılar için pazarlık yap veya onlar için savaş.Yetenekli ve nam salmış bir tüccar olabilir, üretimdeki sanatını geliştirebilir veya askerlerini 3D animasyonlu savaşlarda zaferden zafere koşturabilirsin, seçim senin.

# 2 Rage War
 

Zamanda Yolculuk yapmak ister misiniz? Mücadele için hazır mısınız? Yeni oyun deneyimi için hırslı mısınız?Eğer öyleyseniz hazırsınız! Zamanda yolculuklar yapılan bu mücadele strateji oyununda size ihtiyacımız var – Rage War!Rage War’ı benzersiz oyun yapan sadece harika grafikleri ve gerçek zamanlı savaşları değildir – bundan çok daha fazlası var!Bu inanılmaz yolculukta çok eski krallıkları keşfedeceksiniz, kayıp medeniyetleri bulacaksınız ve tarihi istediğiniz gibi yazacaksınız.Göreviniz, zamanda geri gitmek, güçlü bir ordu kurmak, muhteşem bir imparatorluk inşa etmek ve Zaman Makinesinin kayıp parçalarını bulmak.
# 1 OGame
 

OGame uzayda geçen bir çeşit strateji oyunudur. Aynı anda binlerce oyuncu karşılıklı oynayabilir. 
Oyuna fazla gelişmemiş bir gezegenle başlar, ve sonrasında güçlü bir imparatorluk kurmaya çalışır; aynı zamanda büyük çabalarla elde ettiğin sömürgelerini de savunursun.En yeni teknolojilere sahip olma amacını gerçekleştirebilmek için ekonomik ve askeri alt yapını kur.Hammadde ihtiyacını sorunsuzca karşılayabilmek için diğer imparatorluklara karşı savaş.Acil hammadde ihtiyacını karşılamak için diğer imparatorlarla müzakereler yaparak ittifaklar kur, veya ticaret yap.Çıkarlarını tüm evrende gözetebilmesi için bir filo kur.Hammaddelerinin depolanmasını gezegenin üzerindeki geçilmez savunmanın arkasında yap.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder