Amazo.Com'dan Nasıl Alışveriş Yapılır ? |Rehber| (2018) - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

26 Aralık 2017 Salı

Amazo.Com'dan Nasıl Alışveriş Yapılır ? |Rehber| (2018)Amazon'dan ürün almak konusunda endişeleriniz olabilir..Endişelenmenize gerek yok gayet kolaydır...Başlıyalım..(Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz.)1.Öncelikle Amazon.Com'a girelim.Aşağıdaki reklamlara tıklayarak girerseniz aynı zamanda bana destek olmuşta olursunuz.


2-Daha Ürünümüzü Seçiceğiz.Add to Cart Diyeceğiz.Üyeliğiniz yoksa üyelik alın.
This item ships to Turkey: Ürünü Türkiyeye gönderilebiliyor.
This item does not ship to Turkey: ÜrünTürkiyeye gönderilmiyor.
FREE Shipping on eligible orders: Kargonun Ücretsiz Olduğunu Belirtir.
Shipping & Import Fees Deposit to Turkey: Kargo ve Vergi Ücretini Belirtir.3-En sağdaki Cart kısmına tıklayarak ürünümüzü kontrol edeceğiz.Proceed to Checkout diyerek onaylayın.
This Order Contains Gift : Seçeneğini işaretlerseniz ürünün üzerinde fiyat yazmaz ve ürünü not ekleyerek gönderebilme özelliğine sahip olursunuz..Hatta dilerseniz 4$ civarı bir ücretle özel hediye poşetine konur..
Bu seçeneği eğer ürününüz gümrük sınırı olan 30 € üstündeyse işaretlemeniz tavsiye edilir..4-Daha sonra adres bilgilerimizi gireceğiz fakat kesinlikle türkçe karakter kullanmayın..(Ö,İ,Ç,Ğ,Ü gibi).Security access code ve ID Number kısmını boş bırakabilirsiniz.5-Bu aşamada da kargo seçeneğimizi seçeceğiz.
Standart Shipping : Ürünün gelmesi 10-15 gün sürer.
Priority Shipping: Ürünü gelmesi 3-5 gün sürer fakat ek ücret öderseniz.
6-Son olarak ödeme bilgilerinizi gireceksiniz.
Gift Cards&Promotional Codes: Bu kısmı eğer gift cardınız varsa yada o üründe promosyon kodunuz varsa kullanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder