En İyi 10 Torrent İndirme Sitesi |2018| (Torrent, Dizi, Film, Oyun) - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

21 Aralık 2017 Perşembe

En İyi 10 Torrent İndirme Sitesi |2018| (Torrent, Dizi, Film, Oyun)




Bir film, dizi, oyun indirecekseniz fakat türk sitelerinde torrent dosyalarını bulmakta zorluk çekebilirsiniz..Hem zor olmasada 30 ayrı reklam arasından gerçek torrent linkini bulmak zor olsa gerek..Site isimlerine tıklayarak sitelere girebilirsiniz..
İşte rahatça kullanabileceğiniz  En İyi 10 Torrent Sitesi:


1. THE PİRATE BAY

Pirate Bay, bir kez daha "torrentlerin kralı" ve aynı zamanda bu listedeki en eski sitedir. İçinde dil tercihi de bulunan site oldukça kullanışlı bir arayüze sahip..

2. RARBG

RARBG, birçok dizi severin  kalplerini ve zihinlerini kazandı. Bir RARBG etiketine sahip olan filmler ve TV şovları, diğer torrent dizinlerinde de yaygın olarak görülebilir. Site 2008'de kuruldu, ancak şuanki tasarımı 2015'te yapıldı.

3. YTS.AG

YTS.ag orijinal YTS veya YIFY grubuyla hiçbir şekilde bağlantılı değil..Fakat site oldukça hızlı tırmanışa geçti.Sanırım sebebi kolay kullanımlı tasarımından kaynaklanıyor.

4. TORRENTZ2

Torrentz2, geçtiğimiz yaz gönüllü olarak kapılarını kapatan orijinal Torrentz.eu sitesinin diğer adresidir. Meta arama motoru, "gerçek" Torrentz'le ilişkili olmadığı ve kendisini yeni ve geliştirilmiş bir sürüm olarak konumlandırdığı açıktır ve 60'dan fazla torrent sitesinde arama yapmaktadır.

5. 1337X

Birkaç yıl önce yöneticilerin ve denetçilerin güvenlik endişeleri üzerine protesto yaptıkları 1337x, bir yıl önce bazı sorunlar yaşıyordu. Ancak, o zamandan bu yana çok ilerleme kaydedildi. Site iyileşti, trafikte büyümeye devam etti ve yakın zamanda yeni bir tasarım ortaya attı.

6. EZTV.AG

Orijinal TV-torrent dağıtım grubu EZTV, 2015 yılında yeni sahipleri markanın sahiplenileceğini iddia ederek düşmanca bir devralmadan sonra kapandı. Yeni grup şu anda EZTV.AG'den faaliyette ve kendi torrentlerini serbest bırakıyor. Bu yayınlar, bu tartışmalı geçmişi nedeniyle bazı diğer torrent 
sitelerinde yasaklanmıştır.


En çok kullanılan Türk torrent indirme sitesi olan zamunda da oyundan, müziğe filimden diziye birçok içerik bulunmaktadır..İçinde forum kısmı bulunan site uzun zamandır hizmet veriyor

8. TORRENTDOWNLOADS

TorrentDownloads birkaç yıldır piyasada. Birçok başka yer gibi bu da çeşitli ülkelerdeki ISS'ler tarafından aktif olarak engellenmektedir. Site, her ay milyonlarca kullanıcıya torrent sunuyor.

9.SKYTORRENTS

Büyük bir veri tabanı ve oldukça temiz bir arayüz ile, bu milyonlarca torrent koleksiyonunu, kulağa hoş geliyor..

10. LİMETORRENTS

Limetorrents.cc bu yıl ilk onda yerini aldı. Bu, aramanız sırasında atlamak istemediğiniz bir torrent sitesidir. Kullanıcılar, veritabanlarının boyutunu ve meşru dosyaların sıklığını sever.Düzenli olarak güncellenen Limetorrents, otomatik olarak oluşturulmuş en son torrentleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Diğerleri:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder