En Iyi Uygun Fiyatlı Oyun Kulaklıkları..... ( Tavsiye, 2018, Gaming Kulaklık ) - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

17 Aralık 2017 Pazar

En Iyi Uygun Fiyatlı Oyun Kulaklıkları..... ( Tavsiye, 2018, Gaming Kulaklık )


Oyun oynamak için güzel bir sistem toplamış olabilirsiniz fakat güzel bir kulaklık bir çok oyunun seyrini değiştirir..Fakat ayıracak çok büyük bütçeleriniz yoksa doğru yerdesiniz..Kulaklıkların bir çoğu Türkiye'de bulunmamakta yada uçuk fiyatlardan satılmaktadır.Bizde satın alabilmeniz için Amazon linklerini de sunduk..Ürünlerin bir çoğu gümrük sınırı olan 30 €'nun altında belirlemeye çalıştık.Konu TomsGuide'den alıntıdır.Çeviri hataları olabilir.
1-HyperX Cloud Stinger


Stinger, çok sağlam bir tasarıma, yumuşak dolguya ve kulaklarınıza basılı tutmak yerine kulaklarınızda seti tutan büyük kulaklıklara sahiptir. Bu, grubun en rahat setidir. Kulak üstü ses kontrolü, giyilirken kullanımı kolay sezgisel bir kaydırıcıdır ve kablo, USB geçişine gerek duymadan kulaklık ve mikrofon kullanımı için bir bölücü olarak biter.

Ses çok yüksek seviyelerdeyken patlamalar yapabilir buda kulaklığın eksi bir yönü sayılabilabilir.Bütçesi biraz daha çok olanlar düşünebilir.

>> Tıkla 78.84 $'a Amazondan Satın Al2-Kotion Each G1000


G1000, görünüş ve çevresel özelliklerde bazı değişiklikler olmak üzere, aslında G2000'in biraz daha yüksek kalitede yeniden tasarlanmasıdır. Ses kalitesi G2000 ile paralellik taşıyor ve iyi, gürültülü bir bas ve göze batmayan bir sorun sunuyor.

Telin bu sefer ekli bir mikro spliter'ı ve bazı ışıkları çalıştırmak için ekstra USB fişi vardır. Ayrıca ses kontrollerini telin üzerinden sol kulaklığa taşıdı, bu da düğmeler için daha az rahatsızlık anlamına gelebilir. Mikrofon patlaması artık nereye koyduğunuzda iyi bir iş çıkaran son derece yumuşak bir tel.

>> Tıkla 23.99 $'a Amazon'dan Satın Al3-Sades A60


Bu set, takılıyken çeşitli yerlerde parlayan ve Harry Potter yazı tipinde "Spellond" yazan oldukça etkileyici bir tasarıma sahip. Estetik bir yana, bu set sert ama nefes alabilen dolgusudur ve ebat ve ağırlığına rağmen kolaylıkla takılabilir. Ses etkileyici şekilde yüksek sesle ve berraktır, boğuklaşmaz veya patlamış değildir.

A60 sadece bir USB fişi ile birlikte gelir, bu yüzden telinizi bir konsoldaki USB bağlantı noktasına taşımanız gerekir. On-wire ses kontrolleri, kulaklık setine kıyasla sembollere bakmadan ve ucuz hissetmeksizin kullanmak zordur.

>> Tıkla 39.99'a Amazon'dan Satın Al4-Kotion Each G2000


Kafa karıştırıcı numaralandırma sistemine rağmen, bu G9000'den daha pahalı bir set ve daha iyi genel konfor ve ses kalitesi sunan bir grup. Dolgu daha yumuşaktır ve kulaklıklar büyük, aşınmışken kulaklarınıza daha az bastırıyorlar. Ses kalitesi, daha güçlü bir bas ile belirgin biçimde daha iyi.

G9000 gibi, kulaklıklardaki harici ışıklara güç sağlayan yabancı bir USB fişine sahiptir ve tüm sürümleri mikrofon bölücü ile birlikte gelmez. Mikro patlama ayrıca, mikrofonun içinden geçerken yukarı ve aşağı katlandığında gürültülü bir mandal sesi duyuyor.

>> Tıkla 19.99 $'a Amazon'dan Satın Al5-Logitech G430


G430, uzun tel uzunluğunu, sert dolguyu ve inanılmaz yapı kalitesini daha ucuz G230'u ve ekteki 3.5 mm'lik mikrofon bölünüşünü paylaşıyor. Büyük fark, birlikte verilen bir USB geçiş dongle'sı ile sağlanan 7.1 surround desteği içerisindedir. Bir bilgisayarda, sürücüler otomatik olarak kurulur ve size Logitech'in Oyun Yazılımı uygulaması aracılığıyla özelleştirme seçenekleri verir.

Sonuç, yüksek aralıklarla patlamayan daha zengin bir çevre ses deneyimi. Uzun tel, G430 ile daha mantıklı, çünkü surround sesi kullanmak için USB üzerinden denetleyiciden ziyade konsolunuza bağlamak isteyebilirsiniz.

>> Tıkla 39.99 $'a Amazon'dan Satın Al6-Turtle Beach Ear Force Recon 50P


Bu kulaklık, çok yumuşak sentetik deri dolgu ve hafif tasarım sunan, uzun süreli konfora yöneliktir. Ağzımdan çekildiğinde bile etkileyici netlik veren bükük bir patlama çıkarılabilir bir mikrofon ile birlikte geliyor.

Bununla birlikte, etkileyici ses kalitesi bu setin odak noktası değil ve yapı kalitesi, tüm plastik parçalarından bir araya getirildi. Tek bir 3.5 mm jakla biten kısa bir tel ile birlikte verilen splitter yok, bu set bir konsol denetleyicisindeki geçiş için özel olarak tasarlandığından PC için idealden daha azını sağlar.

>> Tıkla 27.95 $'a Amazon'dan Satın Al7-Beexcellent GM-3


Bu kulaklık seti sıkıca oturan, ancak uzun süreli kullanım için çok uygun olan kulak içi dolguları içerir. Hem kafa bandının hem de kulaklıkların yapımının sağlam olduğunu takdir ediyoruz. Bununla birlikte, ses düşük aralıklarda bir şeyi özlüyor ve mikrofonun ses kalitesi, sesli sohbetler için yeterince temiz.

İsteğe bağlı kulaklıklı LED'ler, kullanımdayken çevresel görüşünüz dışında kalır ve on-wire ses kontrolleri bulmak ve çok uzun bir örgülü kabloya oturmak için kolaydır. Mikrofon ve kulaklık jakları çoktan bölünmüş durumda bu set, Xbox One veya PS4 denetleyicisinde kulaklık jakı ile kolay kullanım için bunları bir jakın içine birleştiren olağandışı bir adaptörle birlikte gelir.

>> Tıkla 25.99 $'a Amazon'dan Satın Al8-Logitech G230


Logitech yavaş yavaş daha üst düzey bir pazara geçiş yapıyor ancak geçmişte iyi düşük maliyetli çevre birimleri biliniyor. G230, yüksek aralıklarla biraz rahatsız edici, 3.5 mm'lik bir jak ve bağlı mikrofon ayırıcı kullanarak makul ses kalitesi sunarken, fiyat için yapı kalitesi bulunmuyor.

Bu satırdaki diğer setlerin görünümünü paylaşır ancak dolgu sert bir kumaştır ve kulak arkası ses denetimleri yoktur, bunun yerine onları telin üzerine koyar. Tel çok uzun, PC'nizden uzak durursanız çok hoşunuza gidecek. Bununla birlikte, elinizdeki bir denetleyicide kullanmak için, uzun süre rahatsızlık duyarız.

>> Tıkla 27.88 $'a Amazon'dan Satın Al9-Kotion Each G9000


G9000, kulakların içine sığar, kulak dolgusu küçük taraftadır. Ses kalitesi fiyatı için oldukça iyi, ancak bu listede ele aldığımız en etkileyici set değil. Mikrofon kalitesi de kullanılabilir, ancak bir oyun kulaklık setinde bulabileceğiniz en net ses değildir.

Telli ses denetimleri harika çalışıyor ancak kablo bir USB ve 3,5 mm'lik bir jak ile bitiyor. USB yalnızca kulaklıkların üzerindeki harici ışıklara güç sağlar. Bu set ayrıca, aslında bu kulaklığın tüm sürümleriyle birlikte gelmeyen ayrılabilir bir mikro bölücü ile birlikte geliyor. Bölücüyü içeren biriyle bağlantı kurduk

>> Tıkla 20.99 $'a Amazon'dan Satın Al10-AmazonBasics Gaming Headset


"Temel" kelimesi haklı ve bu, bu kulaklığın yapım kalitesinde en çok yansıtılan şey. Baş bandı ve kulaklıkları hafif plastikten yapılmış ve endişe vericidir. Kulaklıklı mikrofon seti, yeterli dolguya rağmen uzun süreli kullanımdan rahatsız olabilecek kulak içi bir tasarım kullanıyor.

Kulaklıklı mikrofon setinin mikrofon kalitesi ortalama bir seviyededir. Kulaklıklı mikrofon seti on-wire sessiz ve ses kontrolü içeriyor, ancak 3.5mm jack için mikrofon bölücü yok. Tasarruflu lütuf, etkileyici derecede gürültülü ve fiyata bol olan ses kalitesi.

>> Tıkla 17.99 $'a Amazon'dan Satın Al11-Creative SB Blaze


Bu set, bir oyun kulaklığı için temel bilgilerinizi gerçekten hiçbir şeyle mükemmelleştirmeden kapsar. Ses kalitesi sizi uçurmayacak, ancak sizi de incitmeyecektir. Kulaklık seti köpük dolgulu, oldukça ucuza inşa edilmiş ancak sonuç olarak da çok hafif.

Mikrofon, katlanmak yerine sol kulaklık kapısından çıkarılabilir, ki bu biraz tuhaftır. Ve en kaliteli mikrofon değil, alıcı ağzınıza kaşıyorsa ses çıkarıyor. Çıkarılabilir olmayan bir mikro bölücü ve kolay kablolu ses denetimleri içerir.

>> Tıkla 28.93 $'a Amazon'dan Satın Al12-Sades SA-807


SA-807, A60'a kıyasla çok daha ince bir tasarıma sahiptir ancak genel kalite de bir dalış gerektirir. Çok daha hafif bir kulaklık seti, ancak kafamda çok gevşek oturuyordu. Mikrofon katlanabilir veya geri çekilebilir değil, ancak çok iyi bastığınız yerde kalmayan çok bükülmeli bir patlama.

Dahili ses seviyeleri düşük olsa bile, ses yüksek aralıklarda farklı bir tıslama içeriyordu. Çıkarılabilir ayrılabilir mikro splitter'e sahip 3.5mm jakına geçiş, konsolda işleri kolaylaştırır ve kablolu kumandalar bakmadan da kullanımı daha kolaydır.

>> Tıkla 19.99 $'a Amazon'dan AlHiç yorum yok:

Yorum Gönder