MovieJest: Keyifle izlediğim bir yerli film, Zaman Makinesi 1973 - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

15 Aralık 2017 Cuma

MovieJest: Keyifle izlediğim bir yerli film, Zaman Makinesi 1973

Zaman Makinesi 1973
Zaman Makinesi 1973
Ne zamandır MovieJest etiketini güncellemiyordum. Açıkçası ne zamandır da bu kadar keyifli bir film izlememiştim. 2014 yapımı yerli komedi filmi, Zaman Makinesi 1973.

Yerli filmlerde bir türlü orta yol bulunamıyor diye düşünüyorum ben. Üretilen filmler ya aşırı dram oluyor ya da saçma sapan "komedi" diye adlandırdıkları filmler oluyor. Recep İvedik filmleri mesela. A kimisi beğenir, kimisi beğenmez saygı duymak gerekir. Ama film sektöründe bence kesinlikle kaliteyi düşüyor.

Çocuklar Duymasın'da ki Tamer Karadağlı mesela... Adamı Süper Türk diye saçma sapan bir filmde oynattılar. Daha ne olsun? Bu konuda bence oyuncuların da seçici davranması gerekir. Genelde magazin mikrofonlarına sürekli bu konudan bahsetseler de konu paraya gelince işler değişiyor.

Neyse biz konumuza dönelim, Zaman Makinesi 1973'e...


Filmde Gürgen Öz ve Seda Bakan gibi çok sevdiğim oyuncular yer alıyor. Gürgen Öz yine müthiş iş çıkarmış. Gerçi ben filmden baya geç haberdar olmuşum ama olsun.

Filmin IMDb puanı 6.5, Beyazperde'den aldığı puan ise 5 üzerinden 3.8. Filmin konusuna gelince, gamsız bir şekilde baba parasıyla hayatını sürdüren Tolga'nın macerası yer alıyor filmde. Babasının vefatıyla miras olarak bir Anadol kalır Tolga'ya. Daha sonra ise bu aracın bir zaman makinesi olduğu anlaşılır. Geçmişe giden Tolga, teknolojiden yoksun bir dönemde yaşamını bir süre idame etmek zorundadır...

Ve bu şekilde film sürer. Filmle ilgili fazla detaya inmek istemiyorum. Oldukça keyifli bir film. Mutlaka izleyin derim.

Bu arada film YouTube HD kalitede paylaşılmış. İzlemek isteyenler olur diye bende aşağıya ekledim.

Zaman Makinesi 1973 HD


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder