Online PDF Word - Word PDF çevirici - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

17 Aralık 2017 Pazar

Online PDF Word - Word PDF çevirici

PDF Word - Word PDF çevirici
PDF Word - Word PDF çevirici
Eskiden bu konular oldukça sorunluydu. Word dosyasını PDF'e çevirmek istediğimizde ya da PDF dosyasını Word formatına çevirmek istediğimizde abuk subuk programlar indirmek zorunda kalıyorduk. Ama artık çevrimiçi çözümlerle bu işlemleri halletmek oldukça basit.

PDF çevirici konusunda online olarak hizmet veren bir çok site mevcut ama benim kullandığım ve tavsiye ettiğim site ise Smallpdf.com adlı site. Tabi site ücretsiz olarak hizmet vermekte. Ayrıca Türkçe dil seçeneği de mevcut.

Önceden kullandığımız programlarda sadece Word dosyalarını sorunsuz bir şekilde PDF'e çevirebiliyorduk. PDF dosyasını Word'e çevirmek istediğimizde ise tüm her şey alt üst oluyordu. Şimdilerde ise bu bahsettiğim site ve benzerlerinde sadece PDF dosyları Word'e çevrilmiyor aynı zamanda Excel dosyaları da çevrilebiliyor. Hatta PDF dosyalarında düzenleme bile yapılabiliyor.
PDF çevirici
PDF çevirici
Teknoloji ilerleyince bu tür basit sorunlarda artık ortadan kayboluyor. Dostlarım bundan sonra programlara da yer vereceğim blogumda. Aynı zamanda online hizmet veren bu tür sistemlere de. Konuyla ilgili düşüncelerinizi yorum yaparak benimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu tür kullandığınız online hizmet veren sistemleri konuk yazar olarak ta paylaşabilirsiniz. Yazılarınızda kendi blogunuzun tanıtımını da yapabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder