Ucuz Oyun Klavyesi U-TechSmart Saturn RGB - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

21 Aralık 2017 Perşembe

Ucuz Oyun Klavyesi U-TechSmart Saturn RGB


 • Arkadan aydınlatmalı UtechSmart oyun klavyesi işlevsel olduğu kadar şıktır. Bu gadget oyun klavyesi ile birçok RGB LED aydınlatma seçeneği bulunmaktadır. Klavye, kırmızı, yeşil ve mavi gibi 7 farklı kombinasyonda aydınlatılabilir - lazerle oyulmuş tuşları parlak biçimde aydınlatır. 
 • Klavye, ergonomik bir tasarıma ve kol dayamasına ve kaymayan tuşlara sahiptir ve bu dokunmatik hassasiyet derecesi yüksektir. Mekanik bir tasarım olmasa da, anahtarlar neredeyse oldukları gibi davranır. Eşsiz polimorfik şekil, tüm tuşlara, özellikle space çubuğuna iyi erişim sağlar. Fonksiyon tuşları gerektiğinde programlanabilir.
  • UtechSmart bütçe oyun klavyesi su sıçramaya dayanıklıdır; bu, herhangi bir hata yaptıysanız ve geçmişte klavyenizi tamamen mahvettiyseniz oldukça faydalı bir özellik olabilir. Yinede PC'nizin yakınında herhangi bir sıvı getirmemenizi tavsiye ederim, ancak gerçekçi olmak gerekirse, bunun olmayacağını biliyorum.
   • Bu ürünün Çin'de üretildiğini anlıyoruz, ancak Çin'de üretilmesi kötü olduğu anlamına gelmiyor Amazon'da şuana dek gerçek bir kötü eleştiri yok. 
    • Bu klavye bu bütçeye alınabilecek en iyi tercihlerden biridir..Özellikle LED ışıkları seviyorsanız.
    • Fiyatı : 29.99 $..Satın almak yada kontrol etmek isterseniz resime yada linklere tıklamanız yeterlidir.
    Hiç yorum yok:

    Yorum Gönder