Ucuza Oyun Satın Alabileceğiniz 11 Steam Alternatifi...|2017| - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

10 Aralık 2017 Pazar

Ucuza Oyun Satın Alabileceğiniz 11 Steam Alternatifi...|2017|


PC oyunları için dijital dağıtım söz konusu olduğunda, Steam tartışmasız alanında öncüdür..Mart 2017 itibarıyla yaklaşık 2.4 milyar toplam oyun satışına hizmet etmektedir. Fakat şu anda pazarda öncü olduğu için, her oyunu steamden almamız gerekmiyor..PC oyunları için 9 Steam alternatifi var, bunlardan bazıları Steamla uyumluluk sunuyor ve çoğunlukla fiyatlar daha uygun..1-Green Man Gaming • Muhtemelen en iyi bilinen indie Steam alternatifleri arasında yer alan Green Man Gaming , Steam, Origin, Uplay, Battle.net ve diğer her şey için dijital anahtarlar satan tamamen web tabanlı bir mağaza sunmaktadır. Mağaza, EXP sadakat programını kullanan "VIP" müşterileri için ekstra indirimlerle birlikte, çoğu kitapta standart perakende fiyatlandırma hizmeti sunmaktadır (ancak bu, serviste kalıcı bir hesap oluşturduğunuz anlamına gelir). Green Man Gaming, Valve, Blizzard, EA ve diğer büyük yayıncılar tarafından yayınlanan çeşitli korsanlığa karşı koruma planlarıyla uyumludur ve ayrı bir indirme istemcisi kullanmaz.
https://www.greenmangaming.com/2-Amazon, Bynogame V.b Key Satıcıları

 • Günümüzde büyük web perakendecileri, Steam, Origin, Uplay, Battle.net ve diğer etkinleştirme kodlarını başka herhangi bir mal gibi satıyorlar. Amazon , Newegg , GameStop ve Best Buy, ByNogame gibi tüm perakende satıcılar e-posta adresleri üzerinden erişilebilen standart kodları satmaktadır.
https//amazon.com/pcgames3-GamersGate


 • GamersGate , düz oyun anahtarlarının ve doğrudan indirmeler sunan bir dijital dağıtım hizmetidir. Seçimi, Blizzard, Activision, Square-Enix ve EA'daki bazı rakipler kadar geniş değil, gösterileri yok - benzersiz olan "Blue Coin" sistemi soruşturma kullanmaya değer..Müşteriler, her satın alım için madeni paralar şeklinde dijital kredi kazanıyorlar; ayrıca oyun yorumları yayınlamak veya yardım konularına cevap vermek gibi işlemler de size Blue Coin kazandırıyor.Sitedeki herhangi bir oyunu satın alırken gerçek para yerine Blue Coin kullanılabilir.
https://tr.gamersgate.com/4-OnePlay • OnePlay , bir web mağazası arayüzü ve tüm önemli PC yayıncıları için anahtarları indirmesine rağmen, aynı zamanda şirketin eşler arası sistemi aracılığıyla doğrudan yüklemeler sunan özel bir Windows istemcisine de sahiptir. Buna ek olarak, OnePlay'in bu listedeki diğer mağazaların çoğundan benzersiz bir avantajı vardır: PC oyunları seçimlerini "kiralanabilir". Yani, oyunlar küçük bir kira ödemesinden sonra indirilebilir ve 30 gün boyunca oynanabilir . Seçim şu an için oldukça sınırlı ancak kiralık sistem, oyuncuların oyunlarını herzaman internet bağlantısı olmadan ve iki makineye kadar çalıştırmasına izin veriyor. OnePlay, ayda 10 $ 'lık bir VIP aboneliği sunuyor ve bu da PC ve Android'de daha büyük ve indie oyunlar için geniş bir kütüphaneye açık erişim sağlıyor.
http://www.oneplay.com/en/5-GOG (Good Old Games)


 • GOG, saygın Witcher serisinin geliştiricileri olan CD Projekt'teki insanlar tarafından yapılan bir dijital dağıtım merkezidir. GOG, "İyi Eski Oyunlar" ın kısaltmasıdır ve beklendiği gibi, bazen diğer hizmetler üzerinde bulunması zor olan büyük oyunları içeren geniş bir katalogda uzmanlaşmıştır. GOG, geç saatlerde itibariyle yeni yüksek profilli ve indie oyunlara geçmesine rağmen, hizmet ve Galaxy indirme istemcisi % 100 DRM içermiyor. Bu, bazı şekillerde toplam seçim sayısını sınırlar (ve Steam'in mağazasında daha eski oyunlar bulunmasına rağmen Steam anahtarları yoktur), ancak eski oyunların fiyatları son derece uygundur.
https://www.gog.com/6-Direct2Drive


 • Direc2Drive aslında IGN'nin eski oyun mağazasının atasıdır ve şu anda bir holding şirketi tarafından alınarak bağımsız bir iş olarak çalışmaktadır. Çekirdek fikir, şimdiye kadar olduğu gibi: oyunları almak ve hemen indirmek. Mağaza üzerindeki başlıkların çoğu web arayüzü üzerinden doğrudan indirme imkânı sunarken, şirket ayrıca DRM etkinleştirme özelliğine sahip oyunları Steam, Origin, Uplay'ı vb. Kullanarak satmaktadır.
https://www.direct2drive.com/7-Humble Store


 • Periyodik DRM-free "istediğiniz şeyi ödeyin" oyun paketleri ile tanınan Humble, artık daha geleneksel bir online mağaza da sunuyor. Humble'ın kütüphanesinde indie ve küçük yayıncı oyunları konusunda kesin bir odak var, ancak Square-Enix ve 2K gibi daha büyük oyunlarda var..Bazen ücretsiz key de dağıtılıyor..
https://www.humblebundle.com/store8-Itch.io


 • Itch.io tüm bağımsız (indie) oyunlar ile ilgilidir. Geliştiriciler , sitede sunulan ve indirme istemcisinde sunulan çoğu ücretsiz (bir mobil stil açık gönderim politikası sayesinde) olmasına rağmen geliştiriciler oyunlarına bir fiyat da ekleyebiliyor ve pek çok popüler bağımsız geliştirici artık Itch.io'yu birincil dağıtım platformu olarak kullanıyor. . Büyük yayıncılardan edinebileceğiniz oyunlar yok, ancak çeşitli oyun fikirlerine göz atabilirsiniz.
https://itch.io/9-Windows Store


 • Windows 10'un yerleşik bir oyun mağazasına sahip olduğunu biliyor muydunuz? Evet, özlemek kolay bir şey çünkü büyük Windows Mağazası'ndaki daha genel uygulamalar pek de göz ardı edilemez. Microsoft'un resmi küratörlüğünde piyasadaki oyunların seçimi mükemmel olmasa da, bazı popüler mobil oyunların PC sürümleriyle birlikte başka mağazalarda bulunmayan seçkin bir çift var. Birkaç seçkin kitap, tasarrufları ve kazanımları Xbox ve PC sürümlerinde paylaşabilir. Maalesef platformun kendisinde büyümekte acılar var . Ama sen istersen orda var, sanırım.
https://www.microsoft.com/en-us/store/collections/pcgames/pc10-Origin


 • Birçok oyun (sizinkini de dahil olmak üzere), EA'nın yarı-özel oyun dağıtım sistemine güvenmekten çekinmektedir, çünkü varlığı, yayıncının Steam'de veya başka herhangi bir yerdeki en büyük oyunlarından bazılarını alamayacağımız anlamına gelmektedir. Ancak,Origin'i yalnızca geçmekle kalmayıp, aşağıdaki nedenlerden ötürü kontrol etmeye değer olabilir: Birincisi, platformda EA tarafından yayınlanmayan sınırlı bir indie oyunları seçimi var. İkincisi, Origin, kurulumdan sonraki 24 saat veya satın alımdan sonraki 7 gün boyunca oyunlarda "sorulan sorular yok" ibaresi bulunmaktadır. Üç, Origin genellikle EA'nın uzun yayın kütüphanelerinden eski fakat saygın başlıkların ücretsiz dijital kopyalarını verir. Aylık 5 ABD doları tutarındaki Origin Access , oyunculara eski oyun başlıklarının sınırlı bir bölümünde ve yaklaşmakta olan oyunların ücretsiz önizlemelerinde özgür iradeler kazandırıyor. Origin, EA'nın topluluk ve sohbet platformu olarak da işlev görür.
https://www.origin.com/irl/en-us/11-Uplay


 • Ubisoft'un Uplay temelde Origin'le aynı şey, birleştirilmiş oyun mağazası ve sosyal / DRM platformudur. Ancak Origin'in aksine, Ubisoft büyük yayınları Steam gibi diğer mağazalarda da sunuyor (oysa oyuncular çoğunlukla Uplay istemcisini indirip etkinleştirmek zorunda kalıyorlar ki bu da rahatsızlık vericidir). Buna rağmen, Ubis mağazasından büyük bir satın almadan önce Ubisoft'u kontrol etmeye değer olabilir: bazen en yeni sürümlerin başka yerlerde bulunmayan küçük indirimleri olabilir veya uplay puanlarınızla indirim alabilirsiniz.
http://store.ubi.com/ie


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder