Outlast 2 Oyununu Torrentle indir. - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

2 Ocak 2018 Salı

Outlast 2 Oyununu Torrentle indir.


Outlast 2, 1.oyun ile aynı evrende geçiyor. Oyunda Outlast 1'de olduğu gibi gazeteciyiz ve bu sefer eşimiz de var. Arizona'nın Tenha bir köyünde bir cinayet gerçekleşir(intihar da olabilir tam emin değilim) ve biz de bunu araştırmak için bu köye gidiyoruz. Fakat bu köyde 2 tehlike var: Murkoff Şirketi'nin insanlık dışı deneyleri ve Katolik Dinini çarpıtarak kendi tarikatını kuran bir eleman.

Murkoff Şirketi Outlast 1'deki hastanenin kurucusuydu. Ve bu oyunda da Radyo Sinyalleriyle insanları delirtiyorlar. Oyunu oynarken farkedersiniz ara sıra beyaz dalgalar şeklinde sinyaller gelir kuşlar, balıklar ölür falan. Her sinyal geldikten sonra insanlar daha çok çıldırır ve bizde paranoya görmeye başlarız. Oyunda goblin tarzı şeyler bizi çarmığa germeye çalışırken gökyüzünden kanlar akar, okulda olduğumuzu görürüz falan bunlar işte hep o radyo sinyallerinden. Fakat oyundaki eşimiz Lynn sinyallerin yayıldığı sırada madende olduğu için bundan pek etkilenmez. Oyunda Lynn bir gecede hamile kalır ve o gece doğurur gibi görünür bize fakat bu da o sinyallerin bizi delirtmesi sonucudur. Zaten fark ederseniz bebeğin gölgesi yok. Biz orada Lynn'i öldürüyoruz fakat bize bebek doğumu yaptırmışız gibi geliyor.

Ve dediğim gibi bu sinyaller insanları delirtir. Ve bahsettiğim eleman Katolik dinini çarpıtarak insanlara kıyametin yakın olduğuna inandırır. Köy ikiye bölünür: İnananlar ve Kafirler. Bizi de köylüler kafir saydıkları için sürekli bize saldırmaya çalışıyorlar. D

Neden okulda olduğumuzu görüyoruz sorusuna gelince: Hikayedeki Ana Karakterimiz bizim ülkemizdeki İmam Hatiplerin Hristiyan versiyonu olan bir okulda okuyordu ve 2 sevgilisi vardı: Lynn ve Jessica. Ana Karakterimiz Jessica'nın ölümünden dolayı kendini sorumlu tutuyor ve bunun etkisinde kaldığı için kendini okulda olarak görüyor. Oyunun sonlarına doğru Ana Karakterimiz Jessica ile okulda gezerken öğretmenleri onları görür ve Ana Karakterimize çıkmasını ister. Jessica'da çıkmasını istemez fakat Ana Karakterimiz tam okuldan çıkarken Jessica'nın çığlık seslerini duyar ve ne yazık ki acı olay gerçekleşmiştir: Öğretmen Jessica'ya cinsel istismarda bulunup onu öldürmüştür. İşte bu yüzden kendini sorumlu tutuyor. Okuldayken gördüğümüz Şeytan kılıklı şey de Öğretmenleri oluyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 
 • İşlemci: Intel Core i3-550 ve ya AMD FX-6300 ya da Eşdeğer bir işlemci modeli 
 • RAM: 4 GB 
 • Gerekli Boş Depolama Alanı: 30 GB
 • Ekran kartı: nVidia GTX 260 ya da Radeon HD 4870 (En az 1024 MB belleğe sahip bir ekran kartı modeli)
 • DirectX: DX 10

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri: 
 • İşletim Sistemi: Win 8 64 ya da daha üst bir versiyon
 • İşlemci: Intel Core i5-3550 ve ya AMD FX-8150 ya da Eşdeğer bir işlemci
 • RAM: 8 GB
 • Gerekli Boş Depolama Alanı: 30 GB
 • Ekran kartı: GeForce GTX 460 ya da AMD Radeon HD 6850 (En az 1 GB belleğe sahip bir ekran kartı modeli)
 • DirectX: DX 11

Nasıl Yüklenir ? 
 1. Linke tıklayıp torrenti indirin.
 2. İSO imajını çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 3. CODEX dosyasının içindekileri oyun klasörüne kopyalayın.
 4. Beğenirseniz oyunu satın alın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder